Uniechemie & Güntner, een goed team!
Güntner is één van de wereldleiders in de koeltechnische markt voor verdampers, condensors en drycoolers. Uniechemie heeft overeenstemming bereikt met Güntner met betrekking tot de verkoop van deze producten. 80 jaar ervaring vormt de basis voor de ontwikkeling van de innovatieve producten en uitstekende ondersteuning van Güntner aan ons en onze klanten. Vooral op het gebied van CO2 biedt Güntner uitstekende mogelijkheden.
Luchtkoelers met een standaard werkdruk van 80 bar De nieuwste generatie DUAL Compact, SLIM Compact en CUBIC luchtkoelers biedt vele voordelen voor toepassingen met HFC’s en CO2 – met een werkdruk van maximaal 80 bar als standaard (op CX units). Er wordt een uniforme luchtverdeling gerealiseerd en inspectie en reiniging zijn zeer gemakkelijk dankzij het ontwerp. De DUAL Compact en SLIM Compact luchtkoelers zijn geoptimaliseerd voor CO2 en bieden optimale capaciteit bij de laagst mogelijke koelerinhoud.
Güntner hygiëne standaard De hygiënisch ontworpen luchtkoelers zijn zeer gemakkelijk te reinigen en ze zijn gecertificeerd met een HACCP-certificaat. Dit certificaat geldt ook voor de Coil Defender, een corrosiebestendige poedercoating die wordt toegepast op het gehele koelerblok. Deze corrosiebescherming is optioneel verkrijgbaar voor alle luchtkoelers van de Compact productlijn en is commercieel aantrekkelijker dan de RVS uitvoering van andere leveranciers. Voorraad Güntner houdt de meest gangbare modellen koelers en condensors op voorraad. Hierdoor kan Uniechemie u snel van dienst zijn.
|