Vacature Product Manager

05-07-2018

Psssst… heb je deze vacature al gecheckt? Niet? Als ik jou was, zou ik snel beginnen met lezen!

 

Wij zijn UNIECHEMIE: een ambitieuze en frisse onderneming op het gebied componenten, koudemiddelen en unitbouw. Wij hebben een duidelijke missie waarmee we onderscheidend zijn in onze branche. UNIECHEMIE legt de lat hoog, waardoor we elkaar onderling continu blijven uitdagen. Dit zorgt voor een ijzersterke branding!


Ter uitbreiding is UNIECHEMIE op zoek naar een

doortastende Product Manager (PRM) m/v

 Je bent verantwoordelijk voor het succes van een bepaald product of productassortiment en hebt zeggenschap over de ontwikkeling en marketing daarvan. Dit betekent dat je de leveranciers en producten selecteert die UNIECHEMIE aanbiedt. In samenwerking met de afdeling Inkoop maak je commerciële afspraken met de leveranciers.

Dit zijn natuurlijk niet je enige werkzaamheden. Immers bestaat deze functie uit één brok dynamiek! Je volgt de trends in de markt, onderzoekt onze marktwerking, verzamelt informatie door het uitvoeren van marktonderzoek. Ook analyseer je de resultaten van producten en productgroepen en acteert hierbij met concrete acties.

Je hebt de wereld continu in beeld, waardoor je steeds nieuwe kansen ziet en/of bedreigingen afwendt. Voor het schrijven van een product businessplan draai jij je hand niet om. Je actualiseert het productbeleid, -strategie en -portfolio. Je beheert de website, webshop, prijslijst en catalogus en zorgt dat deze up-to-date zijn. Je bent verantwoordelijk voor factsheets, newsflashes en productacties.

Je rapporteert aan de Commercieel Directeur.

Jij bent onze match als je

 • een HTS-wtb of HTS scheepswerktuigkunde of HBO Installatietechniek en Klimatiseren diploma op zak hebt aangevuld met Industriële Marketing, of HEAO commerciële economie met affiniteit voor techniek.
 • een koeltechnische achtergrond hebt geniet dit de voorkeur.
 • minimaal 5 jaar aantoonbaar succesvolle product management ervaring in de branche.
 • uitstekende communicatieve en schriftelijke vaardigheden bezit.
 • ervaring hebt met conceptuele verkoop.
 • professioneel en zelfstandig kunt denken en handelen.

Daarnaast heb je

 • kennis van productintroducties.
 • kennis van online verkoop en gebruik van social media.
 • commerciële vaardigheden.
 • kennis van technische producten en assortimenten.
 • de benodigde kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal.

en ben je

 • samenwerkingsgericht en een team player.
 • analytisch ingesteld.
 • initiatiefnemer om de rentabiliteit van het portfolio te verhogen.
 • in staat concrete doelen te kunnen stellen en streef je naar overtreffing.

Nu wil je waarschijnlijk wel weten wat je ervoor terug krijgt. Dat gaan we je nu vertellen:

 • Ruimte voor eigen initiatief en ondernemerschap.
 • Een stabiele werkgever met groei ambitie en veel technische expertise.
 • Jouw ontwikkeling is voor ons erg belangrijk. Het volgen van opleidingen is dan ook geen probleem.
 • Informele, directe cultuur en een platte structuur.
 • Veelzijdige, dynamische baan in een sterke commerciële organisatie met een duidelijk doel.
 • Een goed salaris met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden en niet te vergeten; een gezellige informele werkomgeving.
 • Een gedegen opleiding bij onze partners in zowel binnen- als buitenland.

Woon je op redelijke rijafstand van Apeldoorn en hebben wij je getriggerd om deel uit te maken van ons team?

Reageer dan via e-mail met een motivatiebrief en CV en richt deze aan Gilbert Rezette van onze afdeling personeelszaken: rezette@uniechemie.nl.  Voor meer informatie over deze vacature kun je ook telefonisch contact opnemen met Rob Wolthuizen (Commercieel Directeur) via telefoonnummer 055-533 4529.

Geplaatst in Algemeen nieuws