Wij nemen u niet alleen veel werk uit handen, wij delen ook onze kennis!

31-07-2018

Dit belooft weer een unieke beleving te worden. Wij hebben het over uw mogelijke bezoek aan onze stand op de Installatie Vakbeurs in Hardenberg. Noteer 11 t/m 13 september 2018 vast in uw agenda.

UNIECHEMIE heeft voor u weer een mooi ingerichte stand waarbij extra aandacht wordt besteed aan onze lijn condensing units voor synthetische en natuurlijke koudemiddelen . Een sterke lijn units die u veel werk uit handen neemt. Eigenlijk vergelijkbaar met wat UNIECHEMIE voor u betekent; het uit handen nemen van werk, zodat u uw tijd kunt besteden aan zaken waar u goed in bent!

UNIECHEMIE is klaar voor de toekomst en heeft nu een vrijwel complete lijn units voor R717 (ammoniak), R774 (CO2) en R290 (propaan)

 

UNIECHEMIE deelt graag haar kennis. Hoe UNIECHEMIE naast het bovenstaande hier nog meer invulling aan geeft gaan wij u nu vertellen. U maakt namelijk kans op één van de door ons geselecteerde trainingen uit de UNIECHEMIE Akademie 20181. Dit sluit naadloos aan op ons motto ‘beter leren, beter presteren’.

Wat moet u doen om kans te maken op deze prijs?
Gedurende de beursdagen staat er een videobooth op onze stand. Neem plaats voor deze videobooth en vertel waarom juist UNIECHEMIE uw koeltechniek partner is! De winnaar wordt begin oktober 2018 bekend gemaakt2.
 
Het UNIECHEMIE team helpt u graag verder bij uw vragen gedurende de beurs. Ons team is te vinden in hal 4 stand 424. Een pdf met onze locatie kunt u hier vinden. Kunt u niet wachten tot september? Neem dan contact op met ons team via 055 533 45 29 of mail ons via sales@uniechemie.nl.
1 voor een select aantal personen
2 i.v.m. de wet AVG zijn wij verplicht u een document te laten ondertekenen

Geplaatst in Algemeen nieuws